Zábava

Happy Hill Sochor - Škola lyžování

Happy Hill Sochor, naše škola lyžování. Happy Hill Sochor,s.r.o. se sídlem v Peci pod Sněžkou působí v oblasti turistického ruchu od roku 1992. Činnost firmy tvoří 3 hlavní směry:

 1. sportovní a vzdělávací aktivity
  služby lyžařské a snowboardové školy, zimní kurzy a semináře, freestylové campy, letní aktivity
   
 2. materiálové zabezpečení
  půjčovna zimního a letního materiálu, sportovní obchod, servis
   
 3. firemní a skupinové akce
  příprava, produkce a realizace sportovních, zábavných a vzdělávacích programů, organizace závodů
   happyhill.cz

Monkey Park - Unikátní dětský park

OTEVÍRÁME 1.5.2015. Jarní sezóna Monkey parku je krásná a klidná. Unikátní dětský park jsme rozšířili na 25 překážek a budujeme další. Děti mají vybavení jako dospělí a na konci je pro každého připraven malý dárek. Rezervace a informace Bára 777949338, Jirka 777801050. Těšíme se na Vás. Team Happy Hill.monkeypark.cz

Pec pod Sněžkou - horské město v pohybu

Pec pod Sněžkou je nejen malebným horským městečkem v údolí řeky Úpy, ale také významným turistickým a sportovním střediskem. Díky lokalizaci v srdci Krkonošského národního parku je naše město ideálním místem pro kombinaci zážitků a relaxace.

Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pestrou škálu možností, kterým v zimní sezoně dominuje jeden z největších lyžařských areálů v ČR s 11 sjezdovkami, v letní sezoně pak horská turistika. Hlavními atrakcemi jsou bezesporu výhledy - ať už z vrcholu Sněžky či rozhledny na Hnědém vrchu, kam mají návštěvníci možnost vyjet sedačkovými lanovkami, nebo z hřebenů našich nejkrásnějších hor při putování panenskou přírodou.

Ve městě skládající se ze dvou části (Pece pod Sněžkou a Velké Úpy) žije trvale přes 600 obyvatel. Většina z nich pracuje ve službách spojených s turistickým ruchem.pecpodsnezkou.cz