Aktivity Penzion u Sochorů - Pec pod Sněžkou

Léto

Nepřeberné množství turistických tras

V okolí Penzionu u Sochorů v Peci pod Sněžkou objevíte nepřeberné množství turistických tras, které vás zavedou do srdce krásné horské krajiny Krkonoš. Z našeho penzionu se můžete vydat na objevování nádherných výhledů do údolí i na hřebeny nejvyšších českých hor.

Z Peci pod Sněžkou, kde se nachází náš penzion, máte ideální výchozí bod pro výstup na Sněžku - nejvyšší horu České republiky s nadmořskou výškou 1 603,3 metru.

Pro cyklisty nabízí Pec pod Sněžkou a její okolí rozsáhlou síť kvalitně značených cyklostezek různé obtížnosti. Díky lanovkám, které přepravují kola na Hnědý vrch, Portášky nebo na Černou Horu v Janských Lázních, je snadné překonávat výškové rozdíly. V letních měsících od června do září je k dispozici také služba Krkonošských cyklobusů. Downhillisté si přijdou na své na speciálně připravené downhillové trati v Peci, s možností opakovaného využití lanovky na Hnědý vrch s 30minutovým intervalem.

Pro rodiny s dětmi Penzion u Sochorů v Peci pod Sněžkou doporučuje návštěvu místních dětských hřišť, Relaxparku s první Krkonošskou horskou bobovou dráhou, Lemurie parku, Monkey parku a mnoha dalších jedinečných atrakcí, které poskytují zábavu pro celou rodinu.

Přijďte k nám a objevte krásu a dobrodružství Krkonoš z první ruky. Penzion u Sochorů vám otevře dveře do světa nekonečných možností pro odpočinek, zábavu a prozkoumávání.

Zima

Pro nadšence lyžování, skialpinismu a zimní turistiky

Pec pod Sněžkou se řadí mezi přední česká střediska pro zimní sporty, kde z celkových 12,5 km sjezdovek je 73% vybaveno systémem pro umělé zasněžování. Tratě s časomírou určené pro sjezdové lyžování a obří slalom, stejně jako Funpark a Snowpark s různými překážkami a skoky, jsou k dispozici pro milovníky adrenalinových sportů. Díky umělému osvětlení je možné využít večerního lyžování na sjezdovkách Javor 1 a 2, Zahrádky 3, což zaručuje nezapomenutelný lyžařský zážitek i po setmění. Celé středisko je pokryto jednotným skipasem, platným pro všechny sjezdovky SkiResortu.

Pro nadšence do běžeckého lyžování, skialpinismu a zimní turistiky Pec pod Sněžkou představuje ideální destinaci s bohatými možnostmi. Perfektně upravené trasy Krkonošské magistrály a další běžecké trasy jsou připraveny pro všechny úrovně připravenosti.

Navíc, v Peci pod Sněžkou najdete širokou nabídku půjčoven, které poskytují kompletní výbavu pro letní i zimní sporty. Umožňuje vám snadno si půjčit veškeré potřebné vybavení pro vaše sportovní aktivity, ať už jste příznivci zimních či letních sportů. Přijďte zažít nezapomenutelné dobrodružství v srdci krásných Krkonoš s Penzionem u Sochorů.